Zadna povinnost ockovani nebyla a neni, povinnost ockovani jsem naposledy zazila v socialistickem Ceskoslovensku. Jedine musel zdravotni personal nosit ve styku s pacienty rousky. Neni zde zvykem cokoliv obchazet, kdyz Bundesrat neco doporuci, tak se tim Svycari dobrovolne ridi. To je takovy zdejsi zvyk. Proto je tu poradek. Jedini, kteri odbocuji z rady jsou cizinci, ale dost rychle se prizpusobi..






