Rozcestník >> Politika >> Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6449

Zobrazit vše


| Předmět:
před 19 hodinami | #6449

Srocení největších šmejdů a Goebbelska správkyní .... *33051* *33051*
Krystalické zlo v akci, to se hned tak nevidí! *33444* *33444* *33444*

Seleno, máš tohle zapotřebí? *33789*



| Předmět: RE:
před 18 hodinami | #6450 (1)

správkyně selena je goeblesová? to jsem nevěděl, ale nácek to je...



| Předmět: RE: RE:
před 18 hodinami | #6451 (2)

Nejsem nácek, jsem kališník.


*691*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #6452 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #6453 (4)
| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #6454 (1)

Tak co sem lezeš krystalická komoušská špíno . *33648*



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #6455 (1)

Hezky jsi popsala tu vaši zdejší partaj *27179*
Goebbelska, jo? A to je co? Jméno Selena za svobodna?



| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #6456 (2)

Partaj u Selena samozřejmě.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #6457 (3)

Ono jde říct partaj z Chatujme, páč jste rozlezlé vy komoušky všude.