Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6490

Zobrazit vše


| Předmět: Prezident x president
před 6 hodinami | #6490

Možné jsou tak obě varianty, ale podoba prezident se uvádí jako základní a stylově neutrální, to znamená, že je možné ji použít vždy. Druhá varianta se „s“ je považována za specifickou a je užívána například v odborných textech.....to by jeden neřekl, kolik je tady odborných "textařů" *11274* *13842* *34709*



| Předmět: RE: Prezident x president
před 6 hodinami | #6491 (1)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: A dost! Konec hádky!



| Předmět: RE: RE: Prezident x president
před 5 hodinami | #6495 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: viz výš



| Předmět: RE: RE: RE: Prezident x president
před 2 hodinami | #6497 (3)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: viz výš



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Prezident x president
před 2 hodinami | #6498 (4)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: viz výš



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Prezident x…
před hodinou | #6499 (5)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: viz výš



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Prezident x…
před hodinou | #6501 (6)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: viz výš



| Předmět: RE: Prezident x president
před 5 hodinami | #6492 (1)

S mi přijde nepřirozené. Prezident mi zní líp.



| Předmět: RE: RE: Prezident x president
před 4 hodinami | #6496 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: viz výš