Já nemám žádnou představu. Napsal jsem co vidím. Je fuk, jak tomu kdo říká. Je to troll, chodící jen provokovat. Stejně jak Selen a další vysírkové.
Záleží na úhlu pohledu, jak kdo co vidí. Možná bys měl počkat, až
zapadne slunce 
Selen provokuje, ale ti dalsi zrejme veri tomu, co pisou, na vic asi nemaji...
Je mi líto diskutétů, nechajíc se vyprovkovat. Asi u nich není vše OK
Něco podobného jsem zažil na dvou
diskuzích , ovládaných uvědomělými soudružkami, které si dnes říkají
demokratky

Ne kazdy je zvykly na takove chovani, nejsou vsichni ze stejneho testa, nekdo ma radeji hladkou mouku a nekdo zas pouziva hrubsi.. lito ti byt nikoho nemusi, ponevadz kazdy sem chodi dobrovolne...
Pověz mi Roletko, proč by mi nemohlo být líto lidí, kteří se v
reálném životě neprosadí, ale tady když dostanou funkci, snaží se
vyžehlit svoje společensky nulové ego? 
Ne kazdy ma potrebu se zviditelnovat, je to jen urcity typ lidi, kteri se s tim uz narodili, tady nasli moznost svoji potrebu plne rozvinout, hodne se chlubi a radi mluvi o sobe. Za to , jak se kdo narodi , nikdo preci nemuze. Citi se spokojeni a o zadny soucit nestoji..na druhe strane rada lidi hleda nekoho, kdo by jim urcoval, jak maji smyslet...coz je zrejme nasledek socialismu.
Cha chá , společensky nulové ego . Dej si majzla , aby tvoje cimra nebyla
první , kterou zrušili pro správcovo pomatení smyslů .

Pokud na počítači čumilů , stejně neschopných, nanapsat příepěvek,
jako jsi ty, budou naskakovat čísla. Nevěřím, že bude cimra zrušená
I když bych si to přál 