Babiš je zbabělec.
Schoval se za imunitu a za ženské sukně v případě Čapáku, za starostu
Valašského Meziříčí a ostatní svoje poskoky v případě otrávené
Bečvy a teď si svoje uražené ego z prezidentské volby léčí na Petru
Pavlovi. Ale, po svém zvyku, to nedělá osobně! Nechává za sebe "tahat
horké kaštany z ohně" několik hloupých Motoristů, kteří mu plní roli
"užitečných idiotů".
Nic víc za tím sporem Vláda vs Hrad není potřeba hledat.
Jenom uražené Babišovo ego.
Ostatní je kouřová clona.

