Probabišovec určitě není, ale s probabiškama je jedna ruka. Nevím jak
teď, ale chodily k němu pravidelně a vycházel s nimi dost dobře.
Spratek je něco jak Selen. Jedna ruka s ortodoxními komouškami, s tím blbem
rozruchem. Kam přijde, tam radí správci jak má fungovat, popichuje Selena a
ty megery od něj proti tobě a nám ostatním.
Co chceš víc, abys pochopila, že spratek je to samý co např Lída či ten
úchyl Selen?

Že by jedna z visaček na plotě? 



