Ja taky casto pisu president se s...nemyslim na to, ze v cestine je z...spravny pravopis tak nejak vzal za sve ..s je naprosta malickost, zvalst kdyz se pouziva v anglictine, nemcine, francouzstine...horsi je to s y a i ..to uz o necem vypovida
Ja taky casto pisu president se s...nemyslim na to, ze v cestine je z...spravny pravopis tak nejak vzal za sve ..s je naprosta malickost, zvalst kdyz se pouziva v anglictine, nemcine, francouzstine...horsi je to s y a i ..to uz o necem vypovida
Obojí je správně. Já jsem zvyklej už od základky na z, používám z.
Se s jsem se setkal až v poslední době. 20 let třeba. Ať si všichni
používají co jim vyhovuje.
Ovšem co je mi silně proti srsti, psát v oznamovací větě na konci
otazník.
" Kdo je ta žena?"
" Moje matka?"
Kurva proč ten otazník v odpovědi???!!!
Splést si i y, budiž. Nechápat rozdíl mezi větou oznamovací a tázací, to
už je hluboko pod hranicí debility.
A je to odpověď? ? Nejspíš netuší že je to jeho matka! Pokut netuší
a tak by mělo být moje matka?!
ze někdo nezvládá Jč...neznamená ze
ke debil! Znamená ze mu Jč nebyl dán do vínku...bude vynikat v něčem
jiném!!!!!
To byl jen příklad oznamovací věty s otazníkem
na konci věty.
Je to čím dál častější jev.