Obojí je správně. Já jsem zvyklej už od základky na z, používám z.
Se s jsem se setkal až v poslední době. 20 let třeba. Ať si všichni
používají co jim vyhovuje.
Ovšem co je mi silně proti srsti, psát v oznamovací větě na konci
otazník.
" Kdo je ta žena?"
" Moje matka?"
Kurva proč ten otazník v odpovědi???!!!
Splést si i y, budiž. Nechápat rozdíl mezi větou oznamovací a tázací, to
už je hluboko pod hranicí debility.
Předmět diskuze:
O politice i životě obecně.
Upozorňuji:
Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

ze někdo nezvládá Jč...neznamená ze
ke debil! Znamená ze mu Jč nebyl dán do vínku...bude vynikat v něčem
jiném!!!!!
To byl jen příklad oznamovací věty s otazníkem
na konci věty.