Jak ty můžeš vědět, kdo ke mně chodil a jak jsem s kým vycházel?
Vždyť tu cimru nenavštěvuješ
Že by jedna z visaček na plotě? 
Tak jak ty se chodiš bavit na politické cimry pozorováním blbosti jejich
přispivatelů , tak on procvičuje bránici sledováním tvých vtipných
životních postřehů u tebe doma , visíce na plotě .

Už před lety jsem tam občas přišel i něco napsal.
Jo a dodnes pamatuju, jak jsem na cosi zareagoval a vlastně tě podpořil a tys
na mě vyjel jak psychopat, protože jak jinak - špatně jsi si můj
příspěvek vyložil. Při tom na tom nebylo co k nepochopení. Přestal jsem
tam pak chodit. Jen občas, párkrát ročně, asi jako každej, jsem kouknul,
jak se tobě a těm soudružkám daří 
Mno...dodnes se spratkem kecy doslova o ničem. Fakt diskuze na úrovni 
To tvoje zbytečný napadání je vidět občas i tady. Aniž bys pochopil
příspěvek, šup s diskutujícím do pytle, do kterýho nepatří, ba spíš
naopak.
Zkrátka - zameť si u sebe doma, sekýruj si ty pipiny u sebe a do ostatních
se nemontuj.