Je to sice tvuj problem a asi bych udelala lepe, kdybych se do toho nepletla...ale preci jen to, co jsi napsal, vztahuji i na sebe... tim ze vsechny ostatni, az na tebe a nekolik tebou vyvolenych, zarazujes mezi lidi, kteri se nedokazou ovladnout a tim se jaksi povazujes za nadrazeneho ostatnimu kvicicimu plebsu.

Stačilo jen slušně
odpovědět, jako jsi to udělala ty. Chápu, že lidem žijícím v zahraničí
, je "s" jaksi bližší. No a ty české diskutéry, používajíc tvar
president, prostě považuji za odborníky.....raději to slovo do úvozovek
dávat nebudu. Venku je opravdu hodně teplo a opět by to tady mohlo začít
bouchat
Jen se usmívám nad těmi dvěmi
nedotknutelnými. Nejednou jsem jejich příspěvky olajkoval, to je v pohodě,
ale napsat něco proti nim, což tak vůbec nebylo. Tak to jsem si dovolil DOST
To jsem okamžitě přilboň a podobné
invektivy na mojí osobu. Od bezksichtu to beru. Prostě si nějak ulevit musí

. Tak jen směle pokračuj. Mohl by jsi
však změnit procedůru. S tou přilbicí už je to, jako film pro pamětníky.


Jedes aspon ve stinu? Ja uz mam dnesni
penzum za sebou vcetne plavani...