Tak to jo, ale zase jet proti vetru je namahavejsi.
Tak to jo, ale zase jet proti vetru je namahavejsi.
Já jsem nejpomalejší na té naší cyklostezce , za pět let jsem předjel
jediného cyklistu a v takovem horku mě vitr moc nevadí . S tou rychlostí je
to jak s důchodem , není ani tak důležité kolik člověk bere , ale jak
dlouho .

To je pravda, ja mam hodne vselijakych cinnosti a k tomu kolo potrebuji..
Od té doby, co jsem si koupil auto, který mám jenom sám pro sebe, jsem na kolo nesedl, tedy od roku 2021.
Nekteri lide radi jezdi na kole, kolo je pro me radost a vzdycky byla a to jsem mel jednou na naledi osklivy pad a pak jeste jeden horsi, kolo melo osmicky. A to taky velmi rada ridim auto, ale jezdit jen tak proto, ze jedu autem, povazuji za nesmyslne.
Tak to te budou bolet ze sezeni v aute jeste vic..vschno je to o pohybu..