Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

| Předmět:
před 11 hodinami | #6458

https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/domaci/statni-zastupce-obzaloval-pekarnu-pod-agrofertem-a-dva-lidi-kvuli-dotacim-na-inovacni-linku-374836

Čtvrtá nejvýše postavená osoba ve státě . Kde se tvoří mlíčko v kravském těle neví , ale kde v Unii evropské dotace , na to je kadet . *27179* *34711* *34709*



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #6459 (1)

Zdechající kobyla ČT kope z posledního. *14503*



| Předmět: RE: RE:
před 10 hodinami | #6460 (2)

A proč se s tím obracíš na mne , hovnivále ? *2* *17574* *2* *33693*



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6461 (2)

Jsi mimo z horka, nebo jsi se s tím narodil?



| Předmět: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6462 (3)
| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #6463 (2)

Je moc dobře ,že jim chtějí přistřihnout křídla 👍 úřad práce už pro ně má připravené rekvalifikační kurzy. Mámeálo pomocníků ve zdravotnictví, řidičů ,svářečů . Techniků v průmyslu a stavebnictví. *14503* *14503*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6464 (3)

Nechal bych ČT dva kanály, jeden zprávy, druhý zábava, polovinu zaměstnanců propustit, prachy krouhnout na polovinu. A za každou neobjektivitu milionové pokuty. *691*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6466 (4)

A jeden nový kanál pro úchyly bys nechtěl ? *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6468 (5)

Tomu bych vyčlenil čas v té zpravodajské stanici v rámci historie, protože pro mnohé z nás už by bylo porno historický film. *691*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6470 (6)

Nj , s tou tvojí úchylkou moc pořadů není . Pro tu vaši minoritu by pasoval třeba seriál s názvem Hovnocuc . *2* *17574* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6471 (7)

Když to je Veřejnoprávní, tak to musí být pro všechny. Já chci za těch mých 2500Kč/rok vidět na obrazovce hovno v hubě aspoň 1 hodinu/rok.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6472 (8)

Mas tri deti a udajne i manzelku, muzes si to doma zaridit soukrome a zadarmo, krome toho na tvem foru mas i sympatizantky, jiste ti rady vyhovi...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6473 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6474 (8)

dívej se do zrcadla a máš to zadarmo...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 42 minutami | #6477 (8)

Všechno mít nemůžeš . Ale dobrá zpráva je tu i pro tebe , v kroměřížském blázinci přistavují pavilón akutní péče za 3/4 miliardy . *3449*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6465 (3)

Ty ses , kkte , ještě neodstěhoval do toho Dagestánu ? Stale jucháš nad úspechy okupanttů , šmejde? *5726*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6467 (4)

Dlouho tady juchat nebude, stačí, že juchá jinde, ale dáme mu šanci, aby to zabalil sám...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6469 (5)

Už se to zase rozlézá jak rusák k sousedům .



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6475 (3)

Co Čech, to politolik. Takový svářeče dělat nebude. Plná huba "moudrých" keců. Dej mu do ruky nějaký pracovní nástroj a okamžitě je nás o jednoho obyvatelě ČR méně *13842* *34709*



| Předmět:
21.06.26 22:49:35 | #6449

Srocení největších šmejdů a Goebbelska správkyní .... *33051* *33051*
Krystalické zlo v akci, to se hned tak nevidí! *33444* *33444* *33444*

Seleno, máš tohle zapotřebí? *33789*



| Předmět: RE:
21.06.26 22:54:20 | #6450 (1)

správkyně selena je goeblesová? to jsem nevěděl, ale nácek to je...



| Předmět: RE: RE:
21.06.26 23:08:46 | #6451 (2)

Nejsem nácek, jsem kališník.


*691*


| Předmět: RE: RE: RE:
21.06.26 23:17:44 | #6452 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 23:33:36 | #6453 (4)

| Předmět: RE:
22.06.26 07:56:00 | #6454 (1)

Tak co sem lezeš krystalická komoušská špíno . *33648*



| Předmět: RE:
22.06.26 11:01:31 | #6455 (1)

Hezky jsi popsala tu vaši zdejší partaj *27179*
Goebbelska, jo? A to je co? Jméno Selena za svobodna?



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 11:05:31 | #6456 (2)

Partaj u Selena samozřejmě.




| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 11:06:54 | #6457 (3)

Ono jde říct partaj z Chatujme, páč jste rozlezlé vy komoušky všude.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před hodinou | #6476 (4)

Ony si svoje cimry obeženou ostnatým drátem. Bez rudé knížky vstup zakázán. Potom se tam nudí a lezou, kde se dá.



| Předmět:
21.06.26 17:03:31 | #6447

https://www.novinky.cz/clanek/domaci-dalsi-demonstrace-na-podporu-medii-milion-chvilek-chce-konec-klempire-40584267#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&dop_req_id=ly9WZOs02Q9-202606211450&dop_id=40584267&source=hp&seq_no=3&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varC

Organizace Milion chvilek pro demokracii svolala na nedělní odpoledne demonstraci na podporu médií veřejné služby. Účastníci akce se sešli v Praze u stanice metra Pražského povstání a pochodují k budově České televize na Kavčích horách. Organizace požaduje stažení návrhu na zrušení koncesionářských poplatků a konec ministra kultury Oty Klempíře



| Předmět:
20.06.26 18:36:48 | #6443

https://x.com/TomasZdechovsky/status/2067900575086157949

A kdyby jo , tak agent Bureš je z obliga bo platí epigram od Kadla Havlicka - Nechoď Vašku s pány na led , mnohý příklad známe , pán uklouzne a sedlák si nohu zláme . *3620* *33648*



| Předmět: RE:
20.06.26 18:50:51 | #6444 (1)

Zdechovský, Nerudová… Největší hulváti české politiky. *35074*



| Předmět: RE: RE:
21.06.26 08:04:47 | #6445 (2)

Ty jsi srandista , v porovnání s tvou fotografií lejna v ústech jsou tito dva učitelé dvorní etikety . Nemluvě o tom , že kritika současné vládnoucí garnitury , která nemá v dějinách českého státu obdoby , je mírná .

Premiér - svou účast v StB popírá ač ji jednou veřejně přiznal , pred zákonem ho chrání dočasně poslanecká imunita a to za zneužívání evropských dotací . Přesto i dál čerpal tyto neoprávněně minulé období v částce vyšších jednotek miliard . V této souvislosti je vedený soudem jako lhář . Dalo by se ještě dlouho ve výčtu jeho průserů pokračovat .

Ministr kultury , kolega v členství u StB , který donášel na své kamarády . Pro spravedlnost nutno říci , že,se dočkal odpuštění, bohužel, jen sám od sebe .

Ministr zahraničí , pravděpodobně v podroušeném stavu posílá presidentovi vyhrůžky za nepodpis nutný k jmenování kamarada Turka ministrem . Jeho výrok v předvolebním klání v Maďarsku o tom , že genius jako Orbán se rodí jednou za 500 let , svědčí o tom , že je to opravdu kapesní Klaus .

Zmocněnec na ministerstvu životního prostředí neví jaky je rozdíl mezi počasím a klimatem . Navíc s tak výraznou historií psychopatických fašounskych výroků by se neměl v politice normalniho státu,vůbec vyskytovat .

Ministr obrany , posera co nedovede obhájit svůj názor v konfrontaci a poslouchá jak hadrový panák má být garantem bezpečnosti obyvatelstva .

Ministryně pro místní,rozvoj , která rozviji akorát svůj životní standart
užíváním obecního bytu . Skvělá by byla herečka .

Predseda sněmovny , velký český vlastenec japonského původu , schovávající se před justicí za poslaneckou imunitu .

Předsedkyně poslaneckého klubu ANO , plagiatorka diplomové práce o chovu králíků , za což byla v minulosti vyhozena z postu ministryně .

Co k takové squadře dodat než jen kroutit nevěřícně hlavou .

*2* *17574* *2* *33693* *33684*

.



| Předmět: RE: RE:
21.06.26 10:26:54 | #6446 (2)

Napsal ochránce největších hulvátů a prolhaných blbečků a rudých blbek ze svého Pokecu.



| Předmět: RE: RE:
21.06.26 22:15:39 | #6448 (2)

tebe evidentně Nerudová dostala výrokem, kterým srazila na kolena Babiše (kterého si volil)
„Stojíme na začátku úplně nového příběhu a já bych velmi ráda popsala, kde v tuto chvíli jsme.
Pořád je zde velké zlo, které se jmenuje Andrej Babiš.
To zlo neodešlo a dostalo v těchto volbách poměrně dost procent.
Nezapomínejme na to, že zde máme člověka, který vlastní mediální domy, politickou stranu, poslance a chtěl by vlastnit i Lány a Pražský hrad.
To zlo musíme společně porazit.“
Nerudové musím dát palec nahoru za pravdivé zhodnocení to co mají voliči dělat (a také to udělali) *691*



| Předmět:
19.06.26 12:30:35 | #6438

https://www.forum24.cz/proruska-aktivistka-redova-je-v-soku-putinovy-utoky-nevadi-ukrajinska-obrana-ano

Neskutečně falešná kolaborantská megera . Psát evidentně umí , tak proč nenapíše Putinovi ať už táhne odkud přišel ? Nikdo pak nebude na tu jejich stolicu útočit . *33648* *33648*