Čtvrtá nejvýše postavená osoba ve státě . Kde se tvoří mlíčko v
kravském těle neví , ale kde v Unii evropské dotace , na to je kadet .

Čtvrtá nejvýše postavená osoba ve státě . Kde se tvoří mlíčko v
kravském těle neví , ale kde v Unii evropské dotace , na to je kadet .

Je moc dobře ,že jim chtějí přistřihnout křídla 👍 úřad práce
už pro ně má připravené rekvalifikační kurzy. Mámeálo pomocníků ve
zdravotnictví, řidičů ,svářečů . Techniků v průmyslu a stavebnictví.

Nechal bych ČT dva kanály, jeden zprávy, druhý zábava, polovinu
zaměstnanců propustit, prachy krouhnout na polovinu. A za každou
neobjektivitu milionové pokuty. 
Tomu bych vyčlenil čas v té zpravodajské stanici v rámci historie,
protože pro mnohé z nás už by bylo porno historický film. 
Nj , s tou tvojí úchylkou moc pořadů není . Pro tu vaši minoritu by
pasoval třeba seriál s názvem Hovnocuc .

Když to je Veřejnoprávní, tak to musí být pro všechny. Já chci za těch mých 2500Kč/rok vidět na obrazovce hovno v hubě aspoň 1 hodinu/rok.
Mas tri deti a udajne i manzelku, muzes si to doma zaridit soukrome a zadarmo, krome toho na tvem foru mas i sympatizantky, jiste ti rady vyhovi...
Všechno mít nemůžeš . Ale dobrá zpráva je tu i pro tebe , v
kroměřížském blázinci přistavují pavilón akutní péče za 3/4 miliardy
. 
Ty ses , kkte , ještě neodstěhoval do toho Dagestánu ? Stale jucháš nad
úspechy okupanttů , šmejde? 
Dlouho tady juchat nebude, stačí, že juchá jinde, ale dáme mu šanci, aby to zabalil sám...
Co Čech, to politolik. Takový svářeče dělat nebude. Plná huba
"moudrých" keců. Dej mu do ruky nějaký pracovní nástroj a okamžitě je
nás o jednoho obyvatelě ČR méně

Srocení největších šmejdů a Goebbelska správkyní ....

Krystalické zlo v akci, to se hned tak nevidí!

Seleno, máš tohle zapotřebí? 
Hezky jsi popsala tu vaši zdejší partaj 
Goebbelska, jo? A to je co? Jméno Selena za svobodna?
Ono jde říct partaj z Chatujme, páč jste rozlezlé vy komoušky všude.
Ony si svoje cimry obeženou ostnatým drátem. Bez rudé knížky vstup zakázán. Potom se tam nudí a lezou, kde se dá.
Organizace Milion chvilek pro demokracii svolala na nedělní odpoledne demonstraci na podporu médií veřejné služby. Účastníci akce se sešli v Praze u stanice metra Pražského povstání a pochodují k budově České televize na Kavčích horách. Organizace požaduje stažení návrhu na zrušení koncesionářských poplatků a konec ministra kultury Oty Klempíře
https://x.com/TomasZdechovsky/status/2067900575086157949
A kdyby jo , tak agent Bureš je z obliga bo platí epigram od Kadla Havlicka
- Nechoď Vašku s pány na led , mnohý příklad známe , pán uklouzne a
sedlák si nohu zláme .

Ty jsi srandista , v porovnání s tvou fotografií lejna v ústech jsou tito dva učitelé dvorní etikety . Nemluvě o tom , že kritika současné vládnoucí garnitury , která nemá v dějinách českého státu obdoby , je mírná .
Premiér - svou účast v StB popírá ač ji jednou veřejně přiznal , pred zákonem ho chrání dočasně poslanecká imunita a to za zneužívání evropských dotací . Přesto i dál čerpal tyto neoprávněně minulé období v částce vyšších jednotek miliard . V této souvislosti je vedený soudem jako lhář . Dalo by se ještě dlouho ve výčtu jeho průserů pokračovat .
Ministr kultury , kolega v členství u StB , který donášel na své kamarády . Pro spravedlnost nutno říci , že,se dočkal odpuštění, bohužel, jen sám od sebe .
Ministr zahraničí , pravděpodobně v podroušeném stavu posílá presidentovi vyhrůžky za nepodpis nutný k jmenování kamarada Turka ministrem . Jeho výrok v předvolebním klání v Maďarsku o tom , že genius jako Orbán se rodí jednou za 500 let , svědčí o tom , že je to opravdu kapesní Klaus .
Zmocněnec na ministerstvu životního prostředí neví jaky je rozdíl mezi počasím a klimatem . Navíc s tak výraznou historií psychopatických fašounskych výroků by se neměl v politice normalniho státu,vůbec vyskytovat .
Ministr obrany , posera co nedovede obhájit svůj názor v konfrontaci a poslouchá jak hadrový panák má být garantem bezpečnosti obyvatelstva .
Ministryně pro místní,rozvoj , která rozviji akorát svůj životní
standart
užíváním obecního bytu . Skvělá by byla herečka .
Predseda sněmovny , velký český vlastenec japonského původu , schovávající se před justicí za poslaneckou imunitu .
Předsedkyně poslaneckého klubu ANO , plagiatorka diplomové práce o chovu králíků , za což byla v minulosti vyhozena z postu ministryně .
Co k takové squadře dodat než jen kroutit nevěřícně hlavou .

.
Napsal ochránce největších hulvátů a prolhaných blbečků a rudých blbek ze svého Pokecu.
tebe evidentně Nerudová dostala výrokem, kterým srazila na kolena Babiše
(kterého si volil)
„Stojíme na začátku úplně nového příběhu a já bych velmi ráda
popsala, kde v tuto chvíli jsme.
Pořád je zde velké zlo, které se jmenuje Andrej Babiš.
To zlo neodešlo a dostalo v těchto volbách poměrně dost procent.
Nezapomínejme na to, že zde máme člověka, který vlastní mediální domy,
politickou stranu, poslance a chtěl by vlastnit i Lány a Pražský hrad.
To zlo musíme společně porazit.“
Nerudové musím dát palec nahoru za pravdivé zhodnocení to co mají voliči
dělat (a také to udělali) 
Hranáč má melounů jako máku, všimli si toho už i na berňáku.

Neskutečně falešná kolaborantská megera . Psát evidentně umí , tak
proč nenapíše Putinovi ať už táhne odkud přišel ? Nikdo pak nebude na tu
jejich stolicu útočit .
