Rozcestník >> Politika >> SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2420

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
07.05.26 21:01:04 | #2420
Reakce na příspěvek #2396

Jů, žebradla!
To byla ohromná móda před padesáti a více lety. Tehdy se průmyslově nevyráběly, šily a hlavně háčkovaly jsme si je samy. Trojka háček, umělé lýko Viskocel, trocha šikovnosti a žebradlo bylo na světě. Kdysi jsem háčkovala ve škole pod lavicí *2457* v hodině zoologie. Odborné předměty jsme měli v posluchárnách, stoly zepředu kryté, co kutím v poslední řadě zdola vidět sice nebylo ale profesor si mne po hodině vzal stranou: "Co zase pletete?" Vytáhla jsem práci. "Uháčkujete to i pro mne?" Za dva dny měl žebradlo *2457* hotové *2457* a já klid *2457* na další háčkování pod lavicí *2457* *2457* *2457* *2457* *2457*



| Předmět: RE: RE:
07.05.26 21:11:23 | #2422 (1)
| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.26 21:12:29 | #2423 (2)

| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.26 21:14:12 | #2424 (2)