Jo - tak to fakt nevím, kdo to byl! Ale zítra se přeptám - aspoň
pokecám s "tetičkama"

(to je stejně sranda, když jsme s nima chodila do školy, nenapadlo mne, že
to jednou budou moje TETIČKY
Oni ti otcové měli ještě
tři mladší sestry, jedna se provdala k nám do dědiny a tak moje děti
sedávaly v lavicích se svými tetičkami a strýčky 
