SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2500

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
08.05.26 14:49:55 | #2500
Reakce na příspěvek #2499

Jo, promítají si ty dokumenty z koncentráků?



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 15:02:15 | #2501 (1)

Zeptej se lidunky, to je Nemkyne, jiste to bude vedet!



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 15:04:10 | #2502 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:27:50 | #2520 (2)

..už zase vysíráš osobně..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:30:49 | #2522 (3)

Je tu jiny Nemec, nebo Nemkyne krome tebe? Neni, ty jsi tedy ta nejpovolanejsi ze vsech , co sem pisou, ktera muze informovat o stavu zalezitosti v Nemecku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:31:52 | #2523 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:30:00 | #2521 (2)

..jsem češka zrovna jako ty akorát,že na rozdíl od tebe chytřejší..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.26 18:32:27 | #2524 (3)

*2* *2* *2* *2* *2* ..mas dlouhe vedeni, jeste ze ti kopretina obcas neco vysvetli *2* *2* *2*