SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2526

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
08.05.26 18:43:57 | #2526
Reakce na příspěvek #2517

Jsem rád za Pávka, že nemáme tu Nerudovou, ta by mě strašně srala. Ale lepší by byl třeba Pan Okamura.



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 19:59:48 | #2529 (1)

Leda ve svěrací kazajce *27179*




| Předmět: RE: RE:
08.05.26 20:02:43 | #2531 (1)

Má držtičku takovou ideální na fackování *2457*



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 20:18:04 | #2534 (2)
| Předmět: RE: RE:
08.05.26 20:18:44 | #2535 (1)
Okamura je zrádce Českého národa:


| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 20:22:24 | #2536 (2)

Stejně je to divný - Japonec a nemá kimono!