protože tak to je v souladu s Ústavou a podle zvyklostí. To víme dávno. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-ustavni-soud-vysvetluje-jak-nalozi-s-prezidentovou-kompetencni-zalobou-309252#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&dop_req_id=XslRaXeqrNu-202606241444&dop_id=309252&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku



tady teď chvíli nebude a posílá
vzkaz:

