SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2570

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
09.05.26 10:01:40 | #2570
Reakce na příspěvek #2556

Československo také mělo v čele státu generála ale to ty nepamatuješ...



| Předmět: RE: RE:
09.05.26 12:08:43 | #2598 (1)

Ludvíka Svobodu, jednoho z nejlepších prezidentů… Jenže to je mnoho desítek let zpátky a bylo to v úplně jiné době. Tenkrát jsme si ještě na demokracii nehráli. *4470*




| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 12:29:55 | #2604 (2)

Tys ho znala? A vis, ze ja dobre znala nekoho, kdo s nim byl na vojenske akademii a znal ho hodne zblizka? A vis, ze ani ten se vzdy nechoval uplne koser? Nesud , kdyz stoprocentne nevis.




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 12:49:15 | #2608 (3)

Kdo se chová vždy úplně košer? Nikdo není Mirek Dušín.