SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2626

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:13:49 | #2626
Reakce na příspěvek #2621

Jako jedna 55 letá Božena z naší čtvrti,šla žádat o místo disponentky do jedné německé firmy. Na dotaz jestli umí nějakou cizí řeč umíte,hrdě vyjekla RUSKY.Když ji nevzali,tak psala až do Prahy,že je stará a diskriminovaná... *30039* *30039*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:15:29 | #2628 (1)

Ona Ruština je dnes velmi žádaná..učí se jí i děcka zde jako nepovinný předmět.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 13:20:31 | #2631 (2)

V Německu kdyby se raději učily děti arabsky,aby se jednou uměly domluvit na úřadech




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 13:23:04 | #2633 (3)

Už je to ve škole učí děti slimáků. Ti jsou nejlepší učitelé.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 14:55:30 | #2638 (2)

Tak určitě. Například v Severní a Jižní Americe, v celé Evropě i Asii a v Austrálii je ruština nepostradatelná *17574*
To si holka pleteš s angličtinou!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.05.26 15:06:14 | #2644 (3)

Psala,že ruština je nepovinný předmět,asi jako tady bylo za mých let náboženství.