SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2654

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
09.05.26 17:40:47 | #2654
Reakce na příspěvek #2653

..už zase osobně vysíráš ? At se zeptá LuRyho já bany nedávám..



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 17:46:04 | #2655 (1)

Ty jsi to tady hodila do placu. Takže o tom něco víš a pár lidí by to možná zajímalo…



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:50:06 | #2656 (2)

..když hodím do placu,že jsi se zrovna posrala možná by to taky pár lidí zajímalo.. *16449*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:54:01 | #2657 (3)

Odpovědět
1
Lidkagerhard Uživatel je online | Předmět: RE: RE:
před 9 hodinami | #2561
Reakce na příspěvek #2560
..krůda je na banánech...ko­nečně..za ty sprostárny
—-
Nebuď vulgární nádobo sprostosti a pochlub se, co o tom víš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:55:37 | #2659 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 17:59:56 | #2660 (5)

*6054* *3336* To měla být odpověď dámy? *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:01:46 | #2661 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:09:18 | #2665 (7)

A potřeb. Nezapomínáš… Krudox je sice starý sprosťák ale potom jsme si napsali pár zpráv a nějak se to mezi námi uklidnilo. Já jsem se jeho urážkám jenom smála a schválně ho hecovala k větším. Nikdy by ho nenahlásila správci nebo snad dokonce adminovi… Všechno je o komunikaci mezi sebou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:00:20 | #2682 (8)

Nezapomínám neboj..ty máš krátkou pamět ..už nevíš jak jsi vypisovala,že jsi se postarala o můj admín ban..jak jsi na to byla hrdá ?
Už jsem ti jednou psala nechci se hádat ale ignoruj mě..