SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #2668

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
09.05.26 18:18:25 | #2668
Reakce na příspěvek #2652

smrade mrňavej jeden. *23266* ale na moto v brně jsem taky byl. bordel bezdebat. kalilo se tam dost. jestli mi dovolíš psát, děkuji. miluju erzberg



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:23:45 | #2669 (1)

jel jsem ho 2x. jednou v devadesátym na hp2, bmw a loni na 600 enduru, ktm..........­.............­.ani v jednom jsem nechtěl vyhrát. to je pro profíky......­.............člo­věk se ale může zúčastnit



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:26:11 | #2670 (2)

říkám tomu prolog. jedeš 2x stejnou trasu nahoru a lepší čas se ti počítá



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:51:37 | #2676 (3)

Zjisti si na netu, co je prolog, hňupe *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:52:07 | #2692 (4)

já ho poprví jel ma hp2. třešničko



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:52:58 | #2693 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 20:55:17 | #2694 (4)

budeš tak hodnej a poradíš mi???



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
09.05.26 18:52:40 | #2677 (2)

Ty určitě tvl *4960*
Ty neumíš ani na kole *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
09.05.26 18:49:32 | #2674 (1)

Už zase škemráš, škemro *17574* *4960*
"Jestli mi dovolíš psát" *4960*
No tvl ty jsi střevo *17574*