Tak trénovat můžeš úplně stejně i na E- bike a dokonce to je větší makačka, když ti dojde baterka. Navíc bez šlapání to ani nejede. Šlapat musíš i když teda jen lehce. Záleží, jak silnou podporu si zvolíš.
Kolo je moc tezke, preci jen sportovni kolo je lehci a lepe ho vytahnu treba na chodnik, E-bike musi mit taky pojisteni ..
Existujou kola s plynovou rukojetí, takže nemusíš šlapat. Znám dva lidi, co na kole snad nikdy nešlápli a jezděj jen na baterku. Jedno je ženská, ta jezdí jen pár kiláků na kole na kafe do jednoho stánku, takže to má namakaný a druhej je chlap (notor), a ten jezdí každý ráno přes vesnici do sámošky pro piva v plastu a pár flašek, kde maj vzadu i chlastárnu a drbárnu a to už většinou dost nachcanej. Zpátky to buď vede, nebo jede 10 metrů přímo přes hlavní silnici rovnou do škarpy, kde pak chrápe. Když se vzbudí tak odjíždí