Docela jsem se pobavila. 
A co Goebbelska, furt trucuje? 
Žeby v Sudetech neměla signál?? 
Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do
nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO.


Docela jsem se pobavila. 
A co Goebbelska, furt trucuje? 
Žeby v Sudetech neměla signál?? 
Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do
nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO.

