SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6598

Zobrazit vše


| Předmět:
23.06.26 02:17:56 | #6598

Docela jsem se pobavila. *2614*

A co Goebbelska, furt trucuje? *21492*

Žeby v Sudetech neměla signál?? *3409*

Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO. *24593* *24593* *24593*
*3187*



| Předmět: RE:
23.06.26 13:50:19 | #6613 (1)

svá moudra vypouští na pavlači. *14571*




| Předmět: RE:
před 23 hodinami | #6621 (1)

Nezlehčuj to, protože můj praděd v pracovním táboře zemřel… Ožral se jak mužik a vypadl ze strážní věže.



| Předmět: RE: RE:
před 17 hodinami | #6638 (2)

To si zase loreta pošušňá ))) *23266*