Ani jeden není čistý. Kouká jim to oběma z očí, leč, kdo opravdu čistým je?
Ani jeden není čistý. Kouká jim to oběma z očí, leč, kdo opravdu čistým je?
Božím požehnáním bylo, že se voják stal Prezidentem a prosadil
muniční iniciativu to Ukrajincům pomohlo.
Takž chlap v pravou dobu na pravém místě. 
budu ho volit znovu pokud bude kandidovat doufám že ano.
Pavel je čestný člověk a
borec. 
Jdi z tou provokací do hajzlu,ty demente. Čestný člověk a borec co skládal oslavné básničky na okupaci naší země a pak šel dělal bolševistickýho vyzvědače ? A mezi tím ještě stačil udat kamaráda,aby postoupil v místním výboru KSČ Jsi spadnul z borovice na šišku,ne ? Vy libtardí magoři,to už jste až tak zašíleli ?????
Pro tebe by byl P. Pavel čestný člověk a borec i kdyby sloužil 6 let v koncentračím táboře. Když by tedy správně meldoval ty vaše hodnoty a kopal za progresivní liberalismus. Vaše hodnoty jsou prolhaná,obojetná sračka,něco jako vy.
Prezident by měl býť apolitický a nedělat obstrukce vládě. Pavlovi udělala PR minulá vláda a tím ho v podstatě dosadila na Hrad aby fungoval podle jejich notiček… Ukrajincům možná pomohl ale aby to nebylo Pyrrhovo vítězství. O vlastní národ se nezajímá… A generály mají v čele státu jenom banánové republiky a banánová ČR…