SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6642

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 11 hodinami | #6642
Reakce na příspěvek #6623

Božím požehnáním bylo, že se voják stal Prezidentem a prosadil muniční iniciativu to Ukrajincům pomohlo.
Takž chlap v pravou dobu na pravém místě. *691*
budu ho volit znovu pokud bude kandidovat doufám že ano.
*9564* Pavel je čestný člověk a borec. *9564*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6643 (1)

Jdi z tou provokací do hajzlu,ty demente. Čestný člověk a borec co skládal oslavné básničky na okupaci naší země a pak šel dělal bolševistickýho vyzvědače ? A mezi tím ještě stačil udat kamaráda,aby postoupil v místním výboru KSČ Jsi spadnul z borovice na šišku,ne ? Vy libtardí magoři,to už jste až tak zašíleli ?????



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6644 (1)

Pro tebe by byl P. Pavel čestný člověk a borec i kdyby sloužil 6 let v koncentračím táboře. Když by tedy správně meldoval ty vaše hodnoty a kopal za progresivní liberalismus. Vaše hodnoty jsou prolhaná,obojetná sračka,něco jako vy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6646 (1)

Prezident by měl býť apolitický a nedělat obstrukce vládě. Pavlovi udělala PR minulá vláda a tím ho v podstatě dosadila na Hrad aby fungoval podle jejich notiček… Ukrajincům možná pomohl ale aby to nebylo Pyrrhovo vítězství. O vlastní národ se nezajímá… A generály mají v čele státu jenom banánové republiky a banánová ČR…