SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6660

Zobrazit vše


| Předmět:
před 3 hodinami | #6660

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Ponechané vulgarismy a osobní napadání v citaci vzkazu



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6662 (1)

Roleta patří do stejné skupiny bonzáků jako Bramborák. Ve šwajcu baby jako ona stojej celej den za záclonama a káblujou na fízlárnu. *5176* *5176* *2* *3447*



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #6667 (2)

Největší a nejzbabelejši bonzák jsi ty s tou odkvetlou kytkou a s Lidkou.
My charakteři se předem k nahlášení přiznáme. Vy nikdy ty srágoro zbabělej.
Admin to dobře ví.




| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6668 (3)

A vlastně ty to víš taky, srágoro ruskej.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6677 (4)

Tak ať admin vytapetuje kdo víckrát bonzoval! *27482* *27482* .....ty bramborovej pytlovači, to že se k tomu přiznáš tě nemá dělat bonzákem??? *33648* *33069* *16449* *27482*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6666 (1)

Už jsem tě viděla v báni. *23266*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6673 (1)
Někdo si tady chce stěžovat? Já s vámi zatočím po bolševicku.



| Předmět: RE:
před hodinou | #6680 (1)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Vulgarity