Jistě,když mu bylo něco kolem 20,tak složil několik básniček,kde uvědomněle oslavoval "správné směřování socialistické společnosti" a "narovnání situace",úplně stejně jak ted když porušuje ústavu a vesele si to okecá a nebo když opakuje sračkovské fráze pro NATO. Ten v tom umí chodit už z minula. V normalizaci umí hodit. Jak normalizovat společnost aby šla tím "jediným,správným a zářným směrem". Jednou do Moskvy,podruhé do Bruselu. On ví moc době co je to normalizace. A zrovna tak umí chodit v tom dosadit si někam svoje figury. Které pak budou rozhodovat podle zadání jmenovatele. US je v současné době čistě jen fraška.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
