Kdopak se zúčastní v německé delegaci?
To jsem se jenom zeptal,ona stejně neví jak se jmenuje německý president
Je to špatná německá vlastenka!
diskuzte není o mě jaká jsem já..nahlášeno praporkem !Nebudete si o mě neustále otírat huby !