Jistě- bez nápovědy (Koláře) a těch poskoků kolem. Byl by v háji, a
koktal by jak tehdy, když tvrdil že ho Macinka vydírá))) A co se stalo? i
když žaloval a podal trestní oznámení- nestalo se nic- o vydírání se
nejednalo. 
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

