SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6831

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6831
Reakce na příspěvek #6825

Myslela jsem relativní chudobu… Určitě je tady víc relativně chudých, než relativně bohatých.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6839 (1)

Prave...relativne chudych, nemaji treba vlastni bazen , nebo dve auta....v kazdem pripade maji dostatek penez na jidlo, jinak by nebylo v Cesku tolik tlustych lidi, zejmena mladych ...nebo jsou taky relativen tlusti, kdyz zaberou dva sedadla?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6842 (2)

Obezita nevzniká z blahobytu. To by musel být například Babiš jako luftbalon. Zase ses malinko sekla.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6848 (3)

Ne nesekla, proc nebylo tolik tlustych lidi za socialismu? Proc prichazi z Afriky hubeni lide, kteri v kratke debe ztloustnou? Jejich deti jsou stihle a narustaji do neskutecne vysky diky dostatku jidla. Rovnez tak Asiati, puvodne maleho vzrustu, rodi se jim deti, keter jsou mnohem vyssi a stihle zustavaji. Tloustka se siri Evropou a pritom zde nikdo nehladovi, jen malo mladych lidi trpi hormonalni poruchou, vetsina tlustych ma tloustku z perizirani ...vysledek je cukrovka a vysoky cholesterin...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6862 (4)

A proč na tom západě- USA byli jsou a budou tak morbidně tlustí lidé?
My jsme za socialismu tak blbě dopadnout nechtěli)))
a tak se na tom ,,západě,, nepřežírej, nebudeš tak často padat na hubu. *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6843 (1)

Ona nemá tu kapacitu aby to pochopila. *4511*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6845 (2)

Loretta je kverulantka.😀



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6850 (2)

Ty zas nemas kapacitu pochopit, co je to slusnost a rozum.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6863 (3)

O slušnosti ty tu nepiš. Od lhářky a pomlouvačné drbny to sedí. *7487*