SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6851

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6851
Reakce na příspěvek #6836

Narodil se 2. září 1954 v Bratislavě, kde také získal vzdělání na Vysoké škole ekonomické. Po pětiletém pobytu v Maroku začal v Československu pracovat v podniku Petrimex, kde stál u zrodu pobočky Agrofert, z níž se stala samostatná firma a Babiš se postavil do jejího čela. Mezi lety 2018 a 2021 byl českým premiérem. A je 2026 opět premiérem.

máš pocit, že potřeboval studovat v ,,cizině,, ? Nebo aby mu někdo pomáhal? *4585* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6855 (1)

Udelam vyjimku, nebot dale se s tebou bavit nechci...Babis chodil do skoly jednak v Parrizi a pak i v Zeneve, logicky, kdyby byl tak uzasny, jak si myslite, mohl pokracovat na mnohem renomovanejsim gymnaziu, nez na jedenactiletce, nebo dvanactiletce na Slovensku...tam nekde se poznal se dvema Svycary, kteri mu pomahali v podnikani, takovy lumen to zas nebyl...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 16 hodinami | #6860 (2)

A víš, že o tvé ,,reakce nestojím? Ale ještě ti odpovím- Babiš byl vždy patriot( ne jako ty) nikam neutekl, podniká a odvádí daně v ČR. A pomoc kohokoliv nepotřebuje. Pokud máš důkaz, že mu ,,někdo,, pomáhal,, ..... tak to dolož. A tím bych to ukončila ! *7487*