SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

Zobrazení reakcí na příspěvek #6855

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6855
Reakce na příspěvek #6851

Udelam vyjimku, nebot dale se s tebou bavit nechci...Babis chodil do skoly jednak v Parrizi a pak i v Zeneve, logicky, kdyby byl tak uzasny, jak si myslite, mohl pokracovat na mnohem renomovanejsim gymnaziu, nez na jedenactiletce, nebo dvanactiletce na Slovensku...tam nekde se poznal se dvema Svycary, kteri mu pomahali v podnikani, takovy lumen to zas nebyl...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6860 (1)

A víš, že o tvé ,,reakce nestojím? Ale ještě ti odpovím- Babiš byl vždy patriot( ne jako ty) nikam neutekl, podniká a odvádí daně v ČR. A pomoc kohokoliv nepotřebuje. Pokud máš důkaz, že mu ,,někdo,, pomáhal,, ..... tak to dolož. A tím bych to ukončila ! *7487*