
Večerní pohoda, v baráku je chládek a ještě mi při tom dědek KFC
kouří pindíka. 

Večerní pohoda, v baráku je chládek a ještě mi při tom dědek KFC
kouří pindíka. 
Tak jak dnes nikdo už neví jak chutnala originál Coca-Cola tak už nikdo
nemůže vědět jak chutnalo originál kuře od "plukovníka" Sanderse. (třeba
ta mexická coca-cola chutná daleko líp než americká).Já byl naposledy v US
2017 a to kuře už nechutnalo jako v devadesátkách. Když ten svůj řetězec
prodal tak hned rok na to si začal stěžovat jak to šiděj. Holt
amerika,.....uškudlit co se dá a prachy nadevše!
