SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před hodinou | #6600

Čau lidi. Ako si tu žijetě?



| Předmět:
před 8 hodinami | #6598

Docela jsem se pobavila. *2614*

A co Goebbelska, furt trucuje? *21492*

Žeby v Sudetech neměla signál?? *3409*

Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO. *24593* *24593* *24593*
*3187*