Čau lidi. Ako si tu žijetě?
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Docela jsem se pobavila. 
A co Goebbelska, furt trucuje? 
Žeby v Sudetech neměla signál?? 
Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do
nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO.

