Čau lidi.
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Pijete? Piju, jinak bych zemřel. Já myslela alkohol. Já taky
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-opila-zena-v-osnabrucku-se-valela-na-ceste-mela-v-sobe-525-promile-40584316#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=4&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varC
Naučíš se.-))))) Kámošce doma dělal špalety zedník na prasáka. Naházel hrubou a potom zaštukoval.
Tu trávu v dlažbě vyhrábni nožem a stříkni Roundapem. Ať tě nemusím zase liščit po čuni.