SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #6716 (1)

Prostě se smiřte Babišovci s tím, že P. Pavel pojede na summit, protože mu to právo dává Ústava. Tečka, bodka, vy šulini! *5675*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6717 (2)

Sám jsi šulin.-)))) Pro šulina je každý šulin. *23266*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6718 (2)

3 webySlovo šulin není primárně považováno za těžkou vulgaritu, ale spíše za expresivní, familiární nebo nářeční výraz.
Jenom na vysvětlenou, kdybys měl tendence mě udat.-)))))



| Předmět:
před 8 hodinami | #6714