Toto se podařilo způsobit Panu Macinkovi:
Předmět diskuze:
Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!
Prostě se smiřte Babišovci s tím, že P. Pavel pojede na summit, protože
mu to právo dává Ústava. Tečka, bodka, vy šulini! 
3 webySlovo šulin není primárně považováno za těžkou vulgaritu, ale
spíše za expresivní, familiární nebo nářeční výraz.
Jenom na vysvětlenou, kdybys měl tendence mě udat.-)))))
ok.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1321397870184725&id=1416954006908611