Docela jsem se pobavila. *2614*

A co Goebbelska, furt trucuje? *21492*

Žeby v Sudetech neměla signál?? *3409*

Bane, nejspíš ji v rámci usmiřování poslali do nějakého letního tábora.... PRACOVNÍHO. *24593* *24593* *24593*
*3187*