Větší pitominu jsem na netu nečetl. Tohle trumfnou jedině snad proruští hlupáci na "aktuálních zprávách"
co bereš?
Na to se nic neužívá. S touhle vzácností se člověk rodí. Stejně jako krůďa a krek