Vy jste na vině, sice se soudruzi už spolčili jako za komouše v Národní frontu, ale vy jim dáváte hlasy ve volbách, dnes už máte na výběr, víte koho se chtějí za každou cenu zbavit ... podle činů poznáte je, stačí sledovat soudruha Rakušana
Vy jste na vině, sice se soudruzi už spolčili jako za komouše v Národní frontu, ale vy jim dáváte hlasy ve volbách, dnes už máte na výběr, víte koho se chtějí za každou cenu zbavit ... podle činů poznáte je, stačí sledovat soudruha Rakušana
No jak to vypadá, tak komunistem jsi byl, jsi a taky budeš.
Prahneš po komunistickém Rusku a komunistovi Putinovi.
Soudruh k soudruhovi táhne.

on nebyl komunista, ale má to holt v hlavě pomatený, miluje "pana Babiše", který skupuje a zachraňuje krachující firmy (které před tím ke krachu dotlačil - ale to neví), tak holt i lilipůťu...
Tak to ještě víc podtrhuje, že byl komunista - oni nejvíc využili rok
1990 na privatizaci za korunu. Babiš je "potomek" komunistů.
