on nebyl komunista, ale má to holt v hlavě pomatený, miluje "pana Babiše", který skupuje a zachraňuje krachující firmy (které před tím ke krachu dotlačil - ale to neví), tak holt i lilipůťu...
on nebyl komunista, ale má to holt v hlavě pomatený, miluje "pana Babiše", který skupuje a zachraňuje krachující firmy (které před tím ke krachu dotlačil - ale to neví), tak holt i lilipůťu...
Tak to ještě víc podtrhuje, že byl komunista - oni nejvíc využili rok
1990 na privatizaci za korunu. Babiš je "potomek" komunistů.
