Tak to se pleteš. Argumentama nikdy nezvítězíš v debatě s někým, kdo neví o čem mluví, protože ty argumenty nechápe. S tebou je to taky tak, tebe když někdo rozseká argumentama, tak to ani nepoznáš.
Tak to se pleteš. Argumentama nikdy nezvítězíš v debatě s někým, kdo neví o čem mluví, protože ty argumenty nechápe. S tebou je to taky tak, tebe když někdo rozseká argumentama, tak to ani nepoznáš.
O jakých argumentech tady mluvíš ? Upřímně řečeno jste tedy tři a absolutně žádné argumenty jsem od vás neviděl. Snad až na to že kdo nemá názory přesně jako vy je prorusklej troll. Nálepkování vám jde. Ale to tak jediný. Nálepkovat a rozdělovat lidi v téhle zemi. A táhnout nás do něčí prdele,stejně jak to dělali bolševici,jen vy do tý druhý.