Dle toho kdo mu dal like tak ještě nějaký čínský Huawei 
Dle toho kdo mu dal like tak ještě nějaký čínský Huawei 
To není podstatné, podstatné je že ty jsi gender.Ma úcta Selenko s
lofasem 
V Brně jsou jen krásné ženy inteligentní jen ta mužská populace tam pokulhává.