Histrorii nemůže posuzovat západobudhista z menalitou 11 letýho dítěte. Objektivně zcela určitě ne. Z tebou diskutovat o Ukrajině je jak se ptát v roce 1980 11 letýho pionýra na reálná fakta ohledně komunismu.
Histrorii nemůže posuzovat západobudhista z menalitou 11 letýho dítěte. Objektivně zcela určitě ne. Z tebou diskutovat o Ukrajině je jak se ptát v roce 1980 11 letýho pionýra na reálná fakta ohledně komunismu.
Lepší mé hodnocení láskou ke všem bytostem než kojence jako jsi ty co
se neustále drží ceciku Putina a v mysli má neustále negaci. 