souhlasím s tebou, jen tě trochu poupravím, když vládlo ANO, nesloužila mu, slouží komoušům, už od 48 roku
souhlasím s tebou, jen tě trochu poupravím, když vládlo ANO, nesloužila mu, slouží komoušům, už od 48 roku

První pravidelné zkušební veřejné vysílání v ČSSR začalo 1. května
1953

dík za info, já tehdy ještě nebyl na světě, myslím že zase tak na tom nesejde, zda v 48 nebo 53
Bizarní je, že televizí s takovouhle historií ještě dneska vůbec někdo věří.