Prej co ti přinese vztah dvou jedinců stejného pohlaví

To jak byla svobodná mysl znásilněna ohavným nacionalismem, nemá fakt
obdobu.
Vám je mládeži uplný hovno po tom jak žije druhej.
Prej co ti přinese vztah dvou jedinců stejného pohlaví

To jak byla svobodná mysl znásilněna ohavným nacionalismem, nemá fakt
obdobu.
Vám je mládeži uplný hovno po tom jak žije druhej.
Doba upalování čarodějnic za jinakost je pryč, čím dřív si to dogmatická ultrakkonzervativní havět uvědomí, tím lépe.
Doba, kdy jsme žili v tlupách a každej se musel v zájmu přežití všemu podřídit, je pryč, dnešní společnost funguje už jinak, at se vám to líbí nebo ne.
To je panečku proslov,jak pokrokové :-D to už jsem jednou zažil :-D Ty hovádko,ty máš k bolševikům blíž než si vůbec uvědomuješ. Ty jsi takovej bolševik verze 2.0.1 - verze pro rok 2022,jen dělníky vyměnil za menšiny a buzíky. Nepřítel není buržoazie ale stát a klasická rodina. A úplně stejný přesvědčení o světlých zítřkách a jediné možné cestě a přesvědčení o své pokrokovosti. Jseš jenom levicovej progresivní zasranej dement.
Ty seš bolševil, jen si dělníky vyměnil za houby.
5idiči tramvají jsou bolševici, jen dělníky vyměnili za tramvaje.
Doktoři jsou všichni bolševici, jen dělníky vyměnili za pacienty.
modeláři jsou bolševici, jen dělníky vyměnili za modely

Novobolševik,fetka jeblá a ještě lhář. Silver : "státy a hranice jsou přežitek" A tohle jsi psal x krát. A najednou proti státu nic nemáš. Jistě. Vše co z tebe jde jsou bud lži a nebo sračky. Na tohle nemám čas. Spláchni se do hajzlu.
Fakt jo ? Chodí sem Jehlan,Lïkvído,Spratek a další co u toho byli,když jsi tohle vysloveně psal,tedy "státy a hranice jsou přežitek" Tohle jsi vysloveně psal a víc lidí mě to potvrdí,kdo je tady zasranej lhář.
Ostatně jako každej správnej liberální progresivista je to tvoje přesvědčení,tvá ideologie a tvoje svatý nábožeství. Jste jako bolševici,jen to máte hozený v něčem jinak. A lžete. Váš nepřítel už není buržoazie,ale klasická rodina,státy a původní národy Evropy. Vaše diuhová vlajka osvětluje cestu pokroku,cestu otevřených hranic,cestu tolerance ke všemu a cestu konce hloupého bílého muže který všechny tolik utiskoval. Znám vás,vy zmrdi moc dobře. Novokoumouši,jen místo rudý máte duhovou.
Znáš úplný hovno tupej škatulkáři, přestan cpát názory hrstky
levičáků všem liberálům.

pohádky o tom, jak homosvazky zbořej rodiny a státy si vyprávěj
podobnejm dogmatikům v hospodě.
Jedinej pro koho jsou státní hranice vzduch seš ty- at si prej putin ukrajinu
zabere, koho to zajímá.

A kromě toho že jseš novobolševistickej šmejd 2.0.1.,tak jseš to toho ještě fetka pojebaná
Výborně, žádnou drogu, včetně nikotinu a alkoholu neužívám hlupáku,
kup si novou věšteckou kouli hlupá nulo.

Já jsem za celou dobu co žiju upalování čarodějnic nezažil a ani není mou životní zkušenosti.
Máš k nim nějaký osobní blízký vztah? - Pochopil bych rodiče těchto nebožáků, co se chtěj dočkat vnoučátka. A co ty?
Ať svůj úděl jinakosti nesou s tichou hrdostí mučedníka a nekňučí na všechny strany, jak ukřivděnci, kterým by se měl celej svět přizpůsobovat.
Přizpůsoboval? krom zlepšení jejich životů se pro tebe nemění absolutně nic.
sám seš rasová a duševně chorá menšina co přežila primárně kvuli
toleranci prostředí a ted podobné odsuzuje a tolerantním se vysmívá.
NIKDY NEPOCHOPÍM
Jako já můžu něco psát,ty něco psát a pak se tu můžeme dohadovat. Ale za nás oba mluví osobní přesvědčení a hlavně jeho příspěvky. Já tu nepíšu o světlých zítřkách,o jediné možné cestě,té mé,samozřejmě a ostatní at padaj,atd.,tak jako ty. První si přečti co tady osobně píšeš,magore. Tebe číst to je jak číst komunistický normalizační věstníky z roku 1980,jen vyměnit pár slov. Jseš sráč.
Tak tohle zase až tak úplně neplatí, nemůže.
Nejen v situaci, kdy se dožaduje podpory druhých, ale i tak nějak obecně -
svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého
Tak za prvé např. tím, že bude žádat přídavky od druhých na něco, co druzí prostě neuznávají podle řpedstav dotyčného. Třeba ta rodina a děti : 2 stejnopohlavní prostě nejsou a nikdy nebudou rodina v právním slova smyslu, protože prostě nejsou schopni zplodit děti. Pokud chtějí dítě, musí si ho vyškemrat na někom s druhým pohlavím.
Ten druhý případ jsou třeba různé ty pride, kdy jako proč nám demonstrují a blokují ulice, MHD pa., že jsou jiní, když nám chtějí říct, že jsou stejní?
jaké přídavky?
Braní dětí z dětských domovů je vyškemrávání?
Chtějí nám říct že nám konečně mohou něco říct
Jakékoli přídavky na dítě.
Ano, to dítě zplodili heterosexuální rodiče, nebýt jich, nenarodilo se.
Pečovat o něj mohou, i když si nemyslím, že automaticky platí, že jim tam
bude lépe a že je to lepší stav než v tom děcáku
Chtěj nám říct, že nám konečně mohou něco říct. Ale to mohou už od 1989, na západě valstěn eprmanentně. Tak proč nám to "opakují" rok co rok, měsíc co měsíc, když jim i bez říkání nikdo nic, co jim náleží, neupírá. maximálně něco, o čem si přirozená realita myslí, že to normální není?