Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)

Zobrazení reakcí na příspěvek #22782

Zobrazit vše


| Předmět:
18.11.23 14:44:42 | #22782

Chalífát Evropa. Západ selhal, jen ve Francii je zaděláno na desítky Pásem Gazy, říká expert

https://cnn.iprima.cz/chalifat-evropa-zapad-selhal-jen-ve-francii-je-zadelano-na-desitky-pasem-gazy-rika-expert-417430?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1196401&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Za náměstí plná propalestinských křiklounů v Berlíně, Londýně nebo Paříži může i evropský fanatismus. Ten, který odmítá připustit, že islamisté vedou proti Západu hybridně-vlivovou válku. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl publicista Marian Kechlibar, jenž se ve svých knihách a analýzách dlouhodobě věnuje tématu migrace na starý kontinent.



| Předmět: RE:
18.11.23 21:19:19 | #22783 (1)

Jedna z mnoha větví vedoucích ideologů taky dobře věděla, co dělá - a "plebs", stíhanej nálepkami xenofobů a islámofobů, jim to sežral a přijmul, jako to hlásaný dobro.
A tak to pořád pokračuje - včetně těch, kterým "demokracii" zhnusili natolik, že jim sami začínaj skákat do té pasti komoušského ideálu.


Výstižnej článek od Vidláka:

https://web.litterate.cz/byl-to-zpusob-jak-pokracovat/

Čekáme na nový 17. listopad a novou myšlenku, které se národ chopí. Čekáme na počin, díky kterému bude možné pokračovat. Čekáme na něco, co znovu bude motivovat, co dá lidem pocit, že mají budoucnost opět ve vlastních rukou a stojí za to, se za ni zasadit. Nevím, kdo ji přinese. Jestli nějaký nový Zeman novým článkem o nové přestavbě, nebo nějaký Sorosův ideolog, nebo nějaký Aspeňák, Římský klub, miliardář, Číňan, Rus, Američan, Němec, Maďar, Slovák, Čech.

Jen vím, že to bude muset být opravdu velká myšlenka. Dost velká, aby překonala všechno to, proč teď nic nejde.



| Předmět: RE:
20.11.23 20:40:39 | #22785 (1)

Kdo seje vítr, sklízí bouři. Kdo seje islám sklízí nenávist. Oni byli dost zřetelně varování před plody toho co sejí už před rokem 2014.