Rozcestník >> Politika >> Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů

Předmět diskuze: Vyvracení lží Pirátů a dalších Sorososluhů - Na tomto fóru spolu diskutují vlastenci a eurofašisté o různých pohledech na politickou situaci v naší zemi i ve světě. S respektováním jiného názoru a bez cenzury. (Stav fóra: Počet smazaných příspěvků od vzniku fóra dodnes: 0)

Zobrazení reakcí na příspěvek #6098

Zobrazit vše


| Předmět: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 17:22:34 | #6098

https://www.forum24.cz/lze-o-piratech-vice-andrej-babis-nebo-tomio-okamura/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=mv6BtQ8i1Ml-202106071517&dop_id=12087980

Během čtvrtečního jednání se Andrej Babiš projevil jako ukázkový demagog, jakým již delší dobu je i Tomio Okamura. Babiš v projevu plném manipulací útočil na koalici Pirátů a Starostů, která je v čele volebních průzkumů a může Andreje Babiše porazit. Babiš uvedl: Nechceme sdílet naše auta, naše byty, naši zemi. Přitom v jeho předvolební knize O čem sním, když náhodou spím měl kapitolu nazvanou Budeme mít legální sdílenou ekonomiku, kde píše o sdílení jako bezvadné věci. Uvádí, že lidé budou brzy sdílet automobily a jiné.

Naprostou lží byla poté jeho reakce na sociálních sítích, kdy uvedl, že údajně mají Piráti v plánu povinné sdílení aut či bytů, což je samozřejmě vyvrácená lež živená SPD a dalšími dezinformátory již několik let. Dodal hned další lež o nastěhovávání migrantů do bytů. I když se Babiš bojí, že bude poražen slušnou politikou a kvalitním programem koalice Pirátů a Starostů, nemůže takto lhát a strašit lidi. I proto Piráti podali předžalobní výzvu k omluvě, i lhaní má své hranice. K Andreji Babišovi se přidává v manipulacích i ministryně za hnutí ANO Alena Schillerová, která lživě tvrdí, že samotný vstup do ERM II by nepomohl snížit náklady státu na obsluhu dluhu.
Údajný bojovník za svobodu slova Tomio Okamura, který rozdává bany všem, kdo projeví jen náznak nesouhlasu, je v pomlouvačné kampani přeborník, od nějž se pravděpodobně začalo učit i PR oddělení Andreje Babiše. V aktuálně distribuovaných novinách SPD Na vlastní oči opět věnuje celou stranu pomlouvání Pirátů, kdy zneužívá logo Pirátské strany a straší lidi zvýšením daní šířením hoaxu o dani z nemovitostí.
Podle statistik serveru Demagog patří Piráti a Starostové na špici v počtu pravdivých výroků. Zatímco Andrej Babiš se s pouhými 48 % pravdivých výroků blíží spíše Tomio Okamurovi, který má pouze 43 % pravdivých výroků. Naopak Ivan Bartoš má přes 75 % pravdivých výroků. Pokud hnutí ANO chce volební kampaň vést obdobně jako SPD pomocí lží, šíření strachu a nenávisti, tak to bohužel bude pravděpodobně účinné na část populace, která může podlehnout negativní emoci utvořené na základě nepravdivé pomluvy. Na druhou stranu věřím, že je zde mnoho rozumných lidí, kteří si informace ověřují i na seriózních zdrojích a nepodlehnou špinavým kampaním ANO či SPD.

*32579* *32579* *32579*


| Předmět: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 17:26:56 | #6099 (1)

Informační stoce, kterou je forum24 já už nevěřím ani slovo, ale najdou se zoufalci, kteří ho číst budou.



| Předmět: RE: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 17:33:37 | #6101 (2)

Však do týhle mediální žumpy, se kterou její 2D čtenáři zažijou pravidelně orgasmus v Orwellově dvouminutovce nenávisti, přispívá i desinformátorka Jasanka Alvarová, která za kauzou Feri vidí Ruskou hybridní válku. *4804*



| Předmět: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 17:59:56 | #6103 (1)

Zajímalo by mě, co psalo Fórum24 o čuníku Ferim. *27179*



| Předmět: RE: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 19:21:32 | #6114 (2)

... stačí si to na F24 vyhledat troubo *32435*



| Předmět: RE: RE: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 19:24:10 | #6116 (3)

A kdyby měl stejnou kauzu třeba Okamura, jak by psali o něm. *27179*



| Předmět: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 18:09:21 | #6104 (1)

Nejsem hlupák abych věřil fašistům z SPD a bolševikům z Ano a vše ověřuji a vše vysvětlujeme prostřednictvím nás samých z Milión Chvilek lidem a představ si má to úspěch a lidi začínají se probouzet.



| Předmět: RE: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 18:20:40 | #6107 (2)

Proč jsou SPD fašisté a Chvilkaři demokraté?
Já to vidím naopak.



| Předmět: RE: RE: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 18:28:29 | #6110 (3)

Fašistou je každý, kdo není stejně moudrý jako oni. Jako v té písničce. ,,Ten kdo má jiný názor je fašista".



| Předmět: RE: RE: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 18:34:57 | #6112 (3)

Pochybuji, že ti na to někdo z toho stádečka odpoví.



| Předmět: RE: RE: Lže víc Bureš nebo Pitomio?
07.06.21 18:21:00 | #6108 (2)

Myslíš ty nešťastníky co přijdou s náhubkami na václavák dát vládě najevo, že ty náhubky jsou stále OK a mohou na nich natrvalo zůstat tím že demonstruji za kraviny?